2 oktober 2026

Uitgenodigd voor een interview van EY-Parthenon over financieringsstelsel? Neem contact met ons op

In opdracht van het ministerie van SZW onderzoekt EY-Parthenon het voornemen om kinderopvang binnen het nieuwe financieringsstelsel aan te wijzen als Dienst van Algemeen Economisch Belang (DAEB). Voor dit onderzoek voert EY-Parthenon in oktober interviews met organisaties uit de sector. Mogelijk word jij ook uitgenodigd.

De gesprekken duren ongeveer een uur en gaan onder meer over het normrendement (welke winst de overheid redelijk vindt) en over de gevolgen van het nieuwe stelsel voor financiering, investeringen, kwaliteit, continuïteit en de dagelijkse bedrijfsvoering.

Waarom goede voorbereiding belangrijk is
Wat je in dit gesprek vertelt werkt door in het rapport dat SZW gebruikt in de besluitvorming over het stelsel. En omdat de materie complex is vinden we het belangrijk dat goede voorbereiding mogelijk is.

Neem graag contact met ons op
Ben je uitgenodigd of overweeg je deelname? Neem dan vooraf contact op met Ebbi, beleidsadviseur stelsel, via ebbi@kinderopvang.nl. We zorgen samen voor een goede voorbereiding: achtergrond bij het onderzoek en de belangrijkste aandachtspunten. De reactietermijnen van EY-Parthenon zijn kort, dus neem tijdig contact op.